Výhodné balení 4 ks ručníků Vossen Grace, barva modrá - skyline

2 508 Kč –50 %
5315 skyline
2 508 Kč –50 % 1 254 Kč 1 036,36 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výhodné balení 4 ks ručníků Vossen Grace. 2x osuška 67 x 140 cm, 1x ručník 50 x 100 cm a 1x ručník 30 x 50 cm. Ušetříte 1 254 Kč!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručník v hladkém provedení s úžasnými žinylkovými detaily na lemu.

  • 500 g/m2
  • limitovaná edice
  • 100% bavlna

 

LÉKAŘSKY TESTOVÁNO
30 % lidí trpí podrážděním kůže a alergiemi. Časté jsou různé typy rakoviny kůže. Z tohoto důvodu jsou všechny ručníky vyráběné společností Vossen lékařsky testované a 100% bez kontaminantů. Ručníky Vossen jsou od roku 2010 držiteli pečeti schválení "Společnosti pro podporu textilií snášejících zátěž pro pokožku".

OEKO-TEX
Öko-tex standard 100 je certifikát, který má celosvětové uznání a zaručuje zákazníkovi "zdravé" textilní výrobky bez škodlivin.

TECHNOLOGIE AIRPILLOW
Nová výroba AIRpillow dodává ručníkům Vossen jejich jedinečnou měkkost a vynikající savost. Tohoto efektu je dosaženo vytvořením měkkých nadýchaných smyček na povrchu tkaniny, které vytvářejí jemný hladivý efekt na pokožce. To poskytuje jedinečný pocit Energie! Vossen - Dotek energie

VYROBENO V RAKOUSKU
Jedním z faktorů úspěchu společnosti Vossen je umístění jejího rakouského výrobního závodu: Vossen se nachází uprostřed přírodního parku Raab-Örsèg-Goričko a splňuje všechny rakouské předpisy v oblasti životního prostředí.

MADE IN GREEN
Jako první plně integrovaný textilní podnik v Evropě je od roku 2015 společnost Vossen GmbH & Co. KG oprávněna opatřovat své výrobky značkou MADE IN GREEN. To je důkazem nejen toho, že výrobky neobsahují toxiny, ale také toho, že jejich výroba v Rakousku je šetrná k životnímu prostředí a společensky odpovědná.

Pro získání tohoto certifikátu musí být trvale zavedeny ekologické výrobní procesy, optimální bezpečnost práce a sociální pracovní podmínky. Mezi kritéria patří například bezpečné zacházení s chemickými látkami, ochrana životního prostředí, sociální standardy a bezpečnost práce. Díky označení MADE IN GREEN je možné sledovat suroviny a procesy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné balení
Barva: Modrá
Rozměr: 67 x 140 cm, 50 x 100 cm, 30 x 50 cm
Gramáž: 500 g/m2
Kolekce: Vossen Grace
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: