Jak nakupovat

Základní princip nakupování asi není potřeba dlouze popisovat. Vyberete si některý z úžasných ručníků a objednáte. Kdybyste potřebovali s něčím pomoci, prostě nám napište  na kamila@svetrucniku.cz nebo zavolejte na 733 309 031. Budeme se těšit!

A jestliže chcete, aby vaše nákupy byly ještě výhodnější, přihlaste se do našeho Ručníkového klubu. Na detaily výhod se můžete podívat tady a přihlásíte se zde.

 

Doprava a platby

Dopravu si můžete vybrat z několika možností, vybrali jsme ty nejpoužívanější: Zásilkovnu, GLS nebo Balík do ruky. A když nakoupíte zboží nad 1200 Kč, tak dopravu rádi uhradíme za vás.

Úhradu je možné provést jako platbu kartou, bankovním převodem nebo na dobírku.

 

Vrácení zboží aneb jak postupovat při odstoupení od smlouvy

  • vyplňte, vytiskněte a podepište Formulář pro odstoupení od smlouvy (ke stažení zde)
  • pošlete nám ho naskenovaný na adresu info@svetrucniku.cz
  • pokud jste členy Ručníkového klubu, náklady na vrácení máte zdarma při použití služby Zásilkovna. V tom případě tuto možnost označte ve formuláři. Po obdržení vyplněného formuláře vám emailem zašleme unikátní kód Zásilkovny.  Vyplněný a podepsaný Formulář pro odstoupení od smlouvy vložte do balíčku s vraceným zbožím a spolu s tímto kódem doneste na vámi zvolenou pobočku Zásilkovny.  V Zásilkovně obsluze pouze sdělíte obdržený kód a předáte ji balíček.  Tím je vše vyřízeno, nemusíte vypisovat žádnou adresu pro vracení ani nic platit.
  • pokud nejste členy Ručníkového klubu nebo nechcete vracet zboží prostřednictvím Zásilkovny, můžete zvolit jakýkoli druh dopravy, avšak na vlastní náklady. V tomto případě, vyplňte a podepište Formulář pro odstoupení od smlouvy, pošlete nám ho emailem na adresu info@svetrucniku.cz.  Následně pak tento vyplněný a podepsaný formulář vložte do balíčku s vraceným zbožím a zašlete na adresu našeho logistického partnera: Mailstep, Do Čertous 2760/10, 19300 Praha 9, k rukám Kristýna Kurincová.