Ručníkový klub

Rádi vás přivítáme v našem Ručníkovém klubu

Abychom našim věrným zákazníkům poskytovali co nejlepší služby, rozhodli jsme se vytvořit Ručníkový klub. Coby členové klubu budete mít řadu benefitů, díky kterým budou vaše nákupy u nás ještě výhodnější! Jak se stát členem klubu? Stačí se registrovat na našich stránkách.

A jaké konkrétní výhody vám členství v klubu přinese?

Vrácení ZDARMA       

Pokud například zjistíte, že odstín koupeného ručníku neladí s barvou vaší koupelny, nebo si jen nákup rozmyslíte, máte jako člen Ručníkového klub vrácení včetně dopravy zdarma!

Víte víc než ostatní

O limitovaných kolekcích, výprodejích a dalších speciálních akcích budete vědět dříve než ostatní. Tyto informace vám vždy budeme zasílat s předstihem, abyste měli náskok před ostatními! To oceníte především u časově omezených akcí, jakou jsou sezonní kolekce nebo vánoční, rodinná a dárková balení! Pár dnů náskoku navíc může rozhodnout o tom, zda se na vás zboží v akci dostane nebo ne.

Akční ceny pro členy klubu

Pro členy Ručníkového klubu nastavujeme akční ceny u vybraných produktů. Budete proto mít možnost vybrané zboží koupit za lepších podmínek než ostatní!

Další výhody

Budete mít dokonalý přehled o stavu vaší aktuální objednávky a také o všech svých historických objednávkách. Nebude muset opakovaně vyplňovat vaše údaje potřebné k nákupu, což vaši objednávku zjednoduší a zrychlí.

 

Přidejte se k dalším členům ještě dnes!

Těším se, vaše Kamila.