Naše hodnoty

Kvalita na prvním místě

Ručníky, župany a koupelnové doplňky používáme prakticky neustále. Proto si dáváme velmi záležet na jejich výběru a kvalitě. Prostě chceme, aby vám dělaly radost každý den!

Naše produkty jsou zdravotně testované a příjemné k pokožce vás i vašich nejmenších. 

 

Výběr sortimentu a barev je důležitý

U nás si vyberete z těch nejlepších kolekcí a barev, které můžete stylově sladit s jakoukoli koupelnou.

 

Máme rádi přírodu

Chceme pomáhat chránit životní prostředí, a proto spolupracujeme pouze s výrobci, kteří odpovědně dodržují vysoké ekologické standardy a výrobní procesy. 

Pro balení našich produktů používáme jen recyklovaný materiál. Možná není tak efektní na pohled, ale přispíváme tím svým dílem k lepšímu prostředí.

 

Pomáháme, kde je potřeba

Uvědomujeme si, že někteří rodiče to nemají v životě jednoduché, chceme jim alespoň trochu pomoci a udělat život veselejší. Část zisku z prodeje našich úžasných výrobků je proto určena na pomoc potřebným rodičům.

 

Příjemné služby a osobní přístup

E-shop Svět ručníků je pro nás srdcová záležitost. Děláme vše pro to, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni. Našim krédem je vysoká kvalita služeb, výrobků, osobní a přátelský přístup. Prostě jsme tu pro vás! 

A abychom vám udělali nákupy u nás ještě radostnější, připravili jsme pro vás i Ručníkový klub, který vám přinese spoustu dalších zajímavých výhod.

 

Kamila & tým Světa ručníků