Náš příběh

Pribeh_svetrucniku

Pár vět o mě, o nás a o našem e-shopu

Ahoj, jmenuji se Kamila Rosíková, mám skvělého manžela a dvě úžasné malé ti. Celé to začalo vlastně velmi jednoduše, když jsem doma mezi hlídáním dětí a vařením chtěla na internetu koupit domů ručníky. Zjistila jsem, že na internetu není speciální obchod s ručníky, župany a dalšími doplňky do koupelny, který by poskytoval přesně to, co jsem hledala.

Hledala jsem obchod, kde bych našla široký výběr kvalitních ručníků v barvách, které by ladily k naší koupelně. Jelikož ručník je něco, co používáme každý den, tak jsem pro své děti i celou rodinu chtěla měkké a savé ručníky, co také něco vydrží. A k tomu ideálně nějaký hezký župánek pro naši dceru. Samozřejmostí pro mě bylo, aby výrobky měly všechny potřebné testy a certifikace.

A když jsem si k tomu přidala to, že se snažíme pomáhat přírodě, třídíme odpad a kupujeme věci, které co nejméně zatěžují přírodu, najednou jsem měla v hlavě koncept obchodu, který by se mi líbil a kde bych ráda nakupovala.

U večeře jsem o tom řekla manželovi Michalovi, který se prakticky celý život pohybuji v online službách, a tomu se můj nápad zalíbil natolik, že se rozhodl, že to zkusíme.

Potom už věci nabraly docela spád. Michal s mým nápadem oslovil další dva kamarády, Honzu a Michaela, který se téměř celý život pohybuje v oblasti výroby a prodeje kvalitních českých textilních výrobků. Kluci se dohodli a náš e-shop je na světě!

Realizace celého e-shopu nakonec trvala trochu dále než jsme si na začátku mysleli. Nejvíc času nám trvalo vybrat dodavatele produktů, který by byl na 100% v souladu se vším, co jsme chtěli. Ale stálo to za to. Jako našeho hlavního partnera jsme vybrali rakouskou firmu Vossen, ze které jsme upřímně nadšeni! Je to jeden z největších výrobců v Evropě, mají krásné kolekce kvalitních ručníků v úžasných barvách a k tomu i dětský program. A jejich hodnoty a výrobní postupy s důrazem na ekologii a minimální dopad na životní prostředí jsou s našimi principy plně v souladu!

A abychom vám udělali nákupy u nás ještě radostnější, připravili jsme pro vás i Ručníkový klub, který vám přinese spoustu dalších zajímavých výhod.

Věřím, že se vám bude náš obchod a výrobky líbit a že si vyberete to, co hledáte. A kdybyste cokoliv potřebovali, nebo jste měli nějaký námět na zlepšení či na další produkty, klidně mi napište.

Vaše Kamila

Email kamila@svetrucniku.cz