Ručník Vossen Dusk, barva modrá - marine blau

Akce Garance nejlepší ceny
Značka: Vossen
682 Kč –50 %
493 marine blau
682 Kč –50 % 341 Kč 281,82 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Úžasný designový ručník s moderním vzorem v přírodních podzimních barvách

Detailní informace

493 marine blau
Akce
Rozměry: 67 x 140 cm
Momentálne nedostupné
682 Kč
341 Kč
281,82 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

  • 520 g/m2
  • 100% bavlna

LÉKAŘSKY TESTOVÁNO
30 % lidí trpí podrážděním kůže a alergiemi. Časté jsou různé typy rakoviny kůže. Z tohoto důvodu jsou všechny ručníky vyráběné společností Vossen lékařsky testované a 100% bez kontaminantů. Ručníky Vossen jsou od roku 2010 držiteli pečeti schválení "Společnosti pro podporu textilií snášejících zátěž pro pokožku".

OEKO-TEX
Öko-tex standard 100 je certifikát, který má celosvětové uznání a zaručuje zákazníkovi "zdravé" textilní výrobky bez škodlivin.

TECHNOLOGIE AIRPILLOW
Nová výroba AIRpillow dodává ručníkům Vossen jejich jedinečnou měkkost a vynikající savost. Tohoto efektu je dosaženo vytvořením měkkých nadýchaných smyček na povrchu tkaniny, které vytvářejí jemný hladivý efekt na pokožce. To poskytuje jedinečný pocit Energie! Vossen - Dotek energie

VYROBENO V RAKOUSKU
Jedním z faktorů úspěchu společnosti Vossen je umístění jejího rakouského výrobního závodu: Vossen se nachází uprostřed přírodního parku Raab-Örsèg-Goričko a splňuje všechny rakouské předpisy v oblasti životního prostředí.

MADE IN GREEN
Jako první plně integrovaný textilní podnik v Evropě je od roku 2015 společnost Vossen GmbH & Co. KG oprávněna opatřovat své výrobky značkou MADE IN GREEN. To je důkazem nejen toho, že výrobky neobsahují toxiny, ale také toho, že jejich výroba v Rakousku je šetrná k životnímu prostředí a společensky odpovědná.

Pro získání tohoto certifikátu musí být trvale zavedeny ekologické výrobní procesy, optimální bezpečnost práce a sociální pracovní podmínky. Mezi kritéria patří například bezpečné zacházení s chemickými látkami, ochrana životního prostředí, sociální standardy a bezpečnost práce. Díky označení MADE IN GREEN je možné sledovat suroviny a procesy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vossen Dusk
Barva: Modrá
Rozměr: 67 x 140 cm, 50 x 100 cm
Gramáž: 520 g/m2
Kolekce: Vossen Dusk
Délka: 100 cm, 140 cm
Šířka: 50 cm, 67 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: