Proč je Vossen první?

Rádi bychom vám přiblížili, co nás vedlo k tomu, že jsme zvolili Vossen jako první značku našeho obchodu.

 

Vossen vyhrál

Když jsme přemýšleli, jakou značku ručníků vybrat jako první, uspořádali jsme mimo jiné i poměrně rozsáhlou anketu mezi možnými klienty.  V této anketě se značka Vossen jednoznačně umístila na prvním místě. Navíc ji prakticky všichni z týmu máme doma mezi svými ručníky, takže ji máme i osobně vyzkoušenou.

 

Vossen nás baví

Vossen nás baví tím, co dělá a jak to dělá. Mají různé kolekce včetně těch pro děti, které jsou hezky designově a materiálově zpracované.  Všechny výrobky jsou opravdu kvalitní, hebké a savé. A výběr barev u Vossenu je opravdu široký, takže si každý dokáže vybrat do své koupelny ten správný odstín.

 

Ručníky a župany Vossen mají u nás velkou tradici 

Pří výběru hlavního dodavatele ručníků, županů a dětské kolekce jsme také hledali značku, kterou dobře znáte, máte ji vyzkoušenou a má u nás tradici. A to je přesně Vossen! Asi by nás všechny překvapilo, kolik z nás má výrobky Vossen už dlouho ve svých koupelnách a ani si to moc neuvědomuje. Značka Vossen patří v Čechách mezi nejoblíbenější značky a naprosto právem.

Navíc úžasná, krásně hebká a příjemná kolekce Vossen Viena Style Super Soft patří snad mezi nejkvalitnější a zároveň nejprodávanější kolekce ručníků u nás vůbec!

 

Líbí se nám jejich hodnoty a postoje

Hodnoty Vossenu jsou v souladu s našimi postoji a hodnotami.  Jejich postoj k ochraně přírody a udržitelnosti je příkladný. Například při výrobě ručníků a dalších výrobků ze 100% vyžívají energii z obnovitelných zdrojů, jako je vítr, voda, slunce nebo biomasa. A všechny výrobky mají samozřejmě potřebné zdravotní certifikace a atesty.

 

Jdou pořád dopředu

Vossen své výrobky neustále posouvá dopředu. Nejenže rozšiřuje svůj sortiment ve stálých kolekcích, ale několikrát za rok přichází i s limitovanou nabídkou ručníků k ročním obdobím nebo Vánocům. Tyto kolekce vám budeme pravidelně nabízet. Pravidelně také obměňují design v dětské sekci, takže i tam vždy naleznete něco nového.  A například kolekce Vegan Life je vůbec první veganskou kolekcí ručníků na světě, která je 100% rostlinného původu a byla certifikována Evropskou vegetariánskou unií.

Zkrátka neustále inovují a vylepšují své produkty a to se nám líbí!

Vossen dává našim zákazníkům něco navíc

Vossen pravidelně uvádí na trh různé limitované kolekce ručníků, županů a dalších výrobku. To nám umožňuje nejen stále rozšiřovat náš sortiment, ale také vám poskytovat pravidelné akční slevy těchto mimořádných kolekci. Věříme, že i tohle vám udělá radost.

 

Vossen máme prostě rádi!

 

Kamila & tým Světa ručníků